MÖBLER / Bord / Bord med förvaring 7721403
nr 772 1403
Bord med förvaring
1800-tal, Bemålat, längd: 84, djup: 69, höjd: 83
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 17:57:05
800 kr
1.100 kr